Reklama Stron
Reklama Stron

Witamy w katalogu  Reklama Stron!

Dodaj swoją stronę i zobacz, jak rośnie jej oglądalność oraz pozycja w wyszukiwarkach. Reklama Stron jest najskuteczniejszą formą dotarcia do Klienta. Promocja usług w sieci Internet jest ekonomiczna, wysoce opłacalna i efektywna. Katalog stron Reklama Stron poleca swoje usługi! Dodaj swój serwis www już dziś!

 
Link sponsorowany jest reklamową tekstową wyświetlaną w wynikach wyszukiwania na stronach katalogu oraz wyszukiwarki w serwisie Onet.pl. Linki wyświetlają się na 3 pierwszych pozycjach na wszystkich stronach wyników wyszukiwania dla określonych słów. Reklama ta jest wyróżniona napisem "link sponsorowany".

Dlaczego właśnie link sponsorowany?
Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami po otwarciu strony nasz wzrok "wędruje" w miejsca oznaczone na ilustracji krzyżykami. Kolor czerwony pokazuje miejsca, gdzie patrzymy najpierw i gdzie najdłużej zatrzymujemy wzrok. Łatwo zauważyć, że pierwsze 3 pozycje wyników wyszukiwania są "najcenniejsze".
Dodatkową zaletą jest też pewność, że reklama ta wyświetlać się będzie na tej samej, stałej pozycji na każdej ze stron wyszukiwania.
boksy
Reklama ta cechuje się bardzo wysoką skutecznością i stałą ceną. Płatność rozliczana jest w formie CPM (koszt tysiąca odsłon), czyli reklamodawca wykupuje określoną liczbę emisji linku.
Twój link sponsorowany:

» zamów

Wypoczynek i turystyka

Usługi

Kluby sportowe

Zakupy

Pozycjonowanie WWW

Reklama

Przedsiebiorstwa

Medycyna

Kultura i sztuka

IT

Edukacja i szkolenia

Biura